The Vampire Diaries szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gilbert ház - Nappali

Go down

Gilbert ház - Nappali Empty Gilbert ház - Nappali

Témanyitás  Elena Gilbert Pént. Dec. 30, 2011 6:18 am

/Nappali/
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Gilbert ház - Nappali Empty Re: Gilbert ház - Nappali

Témanyitás  Elena Gilbert Pént. Dec. 30, 2011 6:32 am

/Elena szobája/

Leültem a tv-vel szemben fekvő kanapéra és unottan bekapcsoltam a televíziót. Kerestem egy filmcsatornát és üres szemekkel rátapadt a képernyőre és úgy tettem, mintha figyelemmel kísérném a történéseket. Azonban az életemen gondolkodtam. Annyira hibátlan életem volt, amíg a szüleim el nem hunytak. Akkor teljesen magamba zuhantam és mély depresszióba estem, Jeremyvel együtt. A különbség az volt, hogy én kirángattam magam ebből a gödörből. És ebben sokat segített Stefan. Nem hittem volna, hogy valakinek valaha meg fogok nyílni az életemben ezek után, de ő ott volt nekem és én megbíztam benne. Stefan előtt nem tudtam mi a szerelem, de ő megtanította. És most elment. De Damom itt maradt, viszont vele nem tudok mit kezdeni. "Házi nyúlra nem lövünk!" tartja a mondás. És milyen igaz! Ebből mindig csak bonyodalom lesz. Damon nagyon kedves velem és elpuhulok mellette, de nem tehetem meg, hogy az egyik fiúról a másikra ugrok. Stefannal már előttem a lehetőségem. Ez egyszeri és megismételhetetlen.
- Sajnálom Damon! - mondtam hangosan és bevágtam egy "sorry" fejet.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.