The Vampire Diaries szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karakterlapok

+3
Rannie Kusagawa
Damon Salvatore
Katherine Pierce
7 posters

Go down

Karakterlapok Empty Karakterlapok

Témanyitás  Katherine Pierce Vas. Szept. 25, 2011 4:53 am

A karakterlapjaitokat ide szeretném kérni! Smile
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Karakterlap

Témanyitás  Damon Salvatore Csüt. Szept. 29, 2011 3:53 am

szia!
Damon vagyok ! én Damon Salvatorte szerepére szeretnék jelentkezni Smile


167 éves
Faj: Vámpír
Állat amivé át tudo változni: Fekete holló

Család: -Édesapja: Guiseppe Salvatore
-Édesanyja: Ismeretlen
-Testvér: Stefan Salvatore
-Nagybácsi: Zach Salvatore
Jelleme: Arrogáns, pimasz, nem törődöm, hirtelen haragú, nőcsábász, kegyetlen
Külső: -Hajszín: Fekete
-Szemszín: Tenger kék♥️
-Külső: sportos, tökéletes, egy igazi Adonisz Razz Rossz fiús és sexy *-*
Rövid története:
Régen elcsábította bátyja szerelmét aki végül vámpírrá változtatta őt de csak testvére miatt lett teljes jogú vámpír amiért sose bocsájtott meg neki. Több mint egy évszázadig átadta magát a gyilkolás és vér mámorának, kiirtott magában minden emberséget és érzelmet, egyet kivéve: a bosszút.
Mikor megtudja, hogy Stefan visszatért Mystic Falls-ba és megtalálta régi szerelme hasonmását elindul felkeresni őket. Először csak a bosszúvágy hajtja de később rájön, hogy régi szerelme akit vámpírsága miatt egy templom alá zártak több társával együtt, még valószínűleg él és egy könyv és egy boszorkány segítségével ki lehet szabadítani.
Ám sok minden útját állja s végül kiderül, hogy Katherine nincs a kriptában, megszökött.
Ezek után beleszeret Elenába, s így lejátszódik az, ami több mint 165 éve: el akarja csábítani bátyja barátnőjét.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Szept. 30, 2011 7:04 am

Damon szerepe!

Egy erős jellemű Vámpír!

1864-ben megismerkedett Katherinel és beleszeretett ! később visszatér szülővárosába Mystick Falls ba
hogy elpusztítsa, de figyelmére akadt egy lány aki kiköpött régi szerelme hasonmása , aki éppen az öcsével jár, Még sokáig vérengző vámpír lesz de később Elena jelenléte és az iránta érzett vonzalma ezt megcáfolja és donorvéren él majd! Persze vannak férelépései mert ez az ényéhez tartozik akár tetszik Elenának , Akár nem !
Mindent megtenne azért hogy Elenát magának tudja de legfőképpen hogy biztonságban legyen még az életét is adná érte ! Már benne nem a réi szerelmét látja, benne már az igazi szerelmet!
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Katherine Pierce Pént. Szept. 30, 2011 9:09 pm

Oké, Damon, a karakterlapod ELFOGADVA! Smile
Csak a továbbiakban a helyesírásra ügyelj egy picit. Wink
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Damon Salvatore Pént. Szept. 30, 2011 9:14 pm

Katherine Pierce írta:
Oké, Damon, a karakterlapod ELFOGADVA! Smile
Csak a továbbiakban a helyesírásra ügyelj egy picit. Wink
persze természetesen csak siettem mert sok a dolgom ! Smile
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Rannie Kusagawa

Témanyitás  Rannie Kusagawa Pént. Okt. 07, 2011 10:47 am

Karakterlapok 001-2 Karakterlapok 003-2 Karakterlapok 002-4 Karakterlapok 004-2

Teljes név: Rannie Kusagawa
Kor: 245 - kinézetre 19 -
Faj: vámpír
Beceneve: Rann, Rani
Külső tulajdonságok: Középmagas, 170cm. Kicsit sötét, már-már gesztenyére hasonlító hajszíne a háta közepéig beér. Nem túl lapos, van rajta mit fogni, nézni. Szereti a fodros-bodros ruhákat, a szoknyákat, a lógos cuccokat, valamint a régi kor ruháit. Sokszor elég furán tud öltözni.
Belső tulajdonságok: Mosolygós kedves teremtmény, annak ellenére, hogy vámpír. Szeret olvasni, festegetni, zenét hallgatni. Sokszor sétál egyedül. Csak akkor vágyakozik a magányra ha ki szeretné tisztítani a gondolatai. Általában társaságban szeret lenni, hamar barátkozik. Nem haragtartó, de van olyan akikkel inkább nem találkozik.
Előtörténet: Rannie 1766 novemberében született egy eldugott japán városban. Később elköltöztek a világ másik felére. Rannie alig lehetett 14 mikor édesapját támadás érte. Nem tudták mi volt az. Mivel Rannie-t nem hagyta nyugodni a gondolta, hogy mi ölte meg, rengeteget kutakodott, amit nem kellett volna. 4 évvel később, a születés napja előtt sikerült rálelnie arra amit rengetegen elhallgatnak. A városban vámpírok élnek, melyek északánként gyilkolni mennek. Egy este mikor készült haza, az utcán talált pár érdekes fazont. Megijedt tőlük és lépteit sürgetőbbre vette. Hiába a sietségének elkapták, és megölték. Egy arra járó vámpír megmentette az életét. Pár nappal később mikor felkelt nem tudta merre van, és egy férfit látott maga előtt. A férfi elmagyarázta mi történt vele, és, hogy most mi a helyzet. Rannie el sem akarta hinni, gyorsan hazafutott édesanyjához, akinek elmesélte a történetet azonnal. Édesanyja elfogadta, hogy lánya ezentúl nem megszokott ember. Eleinte nagyon nem tudta irányítani érzéseit, és gyilkolt volna megállás nélkül, ám a férfi aki megmentette segített neki leküzdeni a kezdetleges nehézségeket. Élete során találkozott az Eredetiek egyikével is. Újdonságra vágyott így Mystic Fallsba költözött.
Rannie Kusagawa
Rannie Kusagawa
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Oct. 07.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Katherine Pierce Pént. Okt. 07, 2011 8:24 pm

Rannie, egyszerűen öröm volt olvasni a karakterlapodat, nekem nagyon tetszett! Üdv itt nálunk, remélem jól fogod érezni magad! Smile

ELFOGADVA!
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Karakterlap

Témanyitás  Josie McGren Kedd Dec. 27, 2011 6:14 am

Teljes név:Josie McGren

Kor:19 év

Faj:ember

Külső tulajdonságok:Hosszú világosbarna,göndör haja van.Arca vékony és hosszúkás melyen világos kék szemei találhatók.Magas vékony termetű lány.Szemeivel és kinézetével a legtöbb embert leveszi a lábáról.Néha hajlamos fiúsan öltözködni.

Belső tulajdonságok:Kedves visszahúzódó, félénk lány akit igazán csak a családja és az akit közel enged magához ismerheti igazán.Jó humorú és érzékeny lány aki könnyen megbántódik.Kedvenc időtöltése az olvasás és a hosszú séták a természetben.

Előtörténet:Nemrég költözött Mystic Falls-ba.Ez alatt az idő alatt nem nagyon szerzett barátokat inkább csak a szobájában ült és olvasgatott.Míg egy nap szokásos esti sétája közben az erdőben különös dologra lett figyelmes.Először sikolyokat hallott az erdő mélyéről ezért a hang irányába indult.Mikor odaért a hang forrásához döbbenten vette észre ,hogy egy különös lény egy vámpír szívta egy lány vérét.Szerencséjére a vámpír nem vette észre ezért biztonságosan haza tudott menekülni.Azóta a vámpírok és különböző misztikus lények kutatása a hobbija.
Josie McGren
Josie McGren
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 42
Join date : 2011. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Bonnie Benett

Témanyitás  Bonnie Benett Kedd Dec. 27, 2011 9:51 pm

Karakterlapok L24219093
Név: Bonnie Benett
Születési év: 1992
Hajszín: Barna
Szemszín: Barna
Családja: A Salemi boszorkányoktól származik.Eddig csak egy családtagját láthattuk,a nagymamáját,aki mikor hazatért a kriptából,csendesen eltávozott.
Története: Bonnie az elején egy normális lány volt,aki a barátjaival lógott,beszélgetett,mint egy átlagos lány.De mikor megérkeztek a Salvatore testvérek,furcsa dolgok kezdtek el történni mind a hármukkal. Bonnieról kiderült, hogy a Salemi boszorkányoktól származik,és hogy ő maga is boszorkány.A nagymamájához fordul segítségért,hogy mitévő legyen.Egyre jobban fejlődik mint boszorkányként,mint barátként.

Röviden ennyi,nem ő a kedvencem,ezért egy kicsit nehéz volt,de végül sikerült.
Bonnie Benett
Bonnie Benett
Boszorkány
Boszorkány

Hozzászólások száma : 1
Join date : 2011. Dec. 27.
Tartózkodási hely : Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Caroline ( Forbes) Szer. Dec. 28, 2011 5:52 am

Teljes név: Caroline Forbes
Kor: 17 kinézetre 17
Faj: vámpír
Külső tulajdonságok: Körülbelül 164 cm, vékony lány. Szőke göndör haja a válla alá lóg. Keskeny arcán ragyogó kék szeme helyezkedik el. Amivel az embereket tudja szuggerálni mint sok másik vámpír.
Belső tulajdonságok: Jót tett neki a vámpírság mert így sokkal kedvesebb lett mint emberként volt. Szeret intézkedni és ez jól is megy neki. Segítőkész. Sokat mosolyog. És az énekléshez is elég jól ért. Sok barátja van és ebből adódik, hogy szeret barátkozni.
Előtörténet: Mikor Caroline bekerült a kórházba annyira beteg volt, hogy Bonnie megkérte Damon-t, hogy ittasa meg a vérével, hogy megtudjon gyógyulni. Csakhogy arra senki sem számított, hogy Caroline része Katherine Pierce legújabb ördögi tervének. Mivel Katherine-nek kellet egy vámpír amit majd odaad Klausnak, hogy feláldozza a rituálén ezért Caroline-t megölte a kórházban mert tudta, hogy a vámpír vér által fog meghalni. Mikor másnap felébredt nem nagyon tudta, hogy mi történik vele mert őt nem avatták be eddig a vámpírok világába. Ezért egyedül kellet elszenvednie az átváltozást. Majd később Stefan mindenre megtanította és Bonnieval csináltatott egy gyűrűt Carolinenak, hogy ő is tudjon a napon lenni. Eredetileg, úgy volt, hogy őt fogják feláldozni, már el is vitték Klaus segítői, de Damon megmentette őt és Tylert is. Ezek után összejött Tyler-el aki vérfarkas volt, de Klaus később átváltoztatta hibridé.
Caroline ( Forbes)
Caroline ( Forbes)
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. Dec. 27.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Dec. 29, 2011 2:24 am

Oké, mindenki karakterlapját elolvastam és egytől egyig elfogadva! Smile

Viszont megkérem azokat, akik a későbbiekben karakterlapot készítenek, hogy úgy csinálják, ahogy én még anno leírtam. Köszönöm! Smile

Végezetül - és ez mindenkinek szól - az avatar mérete 200x320. Légyszíves ezt is tartsátok be!

Üdv a játékban! Smile
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Charlotte Petrova Csüt. Dec. 29, 2011 10:53 pm



Karakterlapok Katherine-2x07-katherine-pierce-21618905-100-100Karakterlapok KATHERINE-PIERCE-katherine-pierce-18399830-100-100Karakterlapok Xglt2Karakterlapok Katherine-Pierce-katherine-pierce-and-elena-gilbert-27306282-100-100

Teljes név: Charlotte Petrova

Kor: 778 éves, 18 évesnek néz ki.

Faj: Vámpír

Külső tulajdonságok:
Átlag magasságú, vékony testalkatú, ezért minden ruhadarab jól áll rajta. Formás arcú, barna hullámos hajú, gesztenyebarna szemű. Ami az öltözködését illeti, ő inkább az elegánsabb holmikat kedveli, de a sportosat is felveszi. Haját hullámosan vagy vasalva hordja.

Belső tulajdonságok:
Charlotte belső tulajdonságai, inkább Katherine-éhez hasonlítanak, bár szorultak belé is jó tulajdonságok. Szeret embereket manipulálni és mindig, mindent megkap, amit csak akar.


Előtörténet:
1233 tavaszán születtem, Oroszországban. Nemesi családból származok. 5 éves koromtól fogva, házitanítóval tanítattak a szüleim. Ami abban az időben és főleg az oroszoknál ritkaságnak számított. Éppen a mongol támadások közepén voltunk, amikor anyámék, úgy gondolták, hogy veszélyes itt nekem. Ezért Angliába vitettek engem, ahol a keresztszüleim neveltek. Hálaistennek 10 éves koromra már úgy fújtam az angol nyelvet, mintha odaszülettem volna. Úri kisasszonyként neveltek, ez befolyásolt engem a későbbiekben. Ezért lettem olyan, amilyen. Békésen éltem pár évet, mikor megismerkedtem egy angol úri emberrel, Klausszal. 18 évesen, éreztem először, hogy szerelmes vagyok. Tudtam, hogy ő is gyengéd érzelmeket táplál irántam, egyszóval, viszonoztuk egymásnak, ahogy csak tudtuk. Megismertem a többi testvérét is. Valahogy Elijah is többet érzett irántam, mint barátságot. Egy nap gondoltam, hogy visszamegyek Oroszországba és meglátogatom a szüleimet. De mikor elindultam volna, hírt kaptam, hogy a szüleim egy véletlen baleset során meghaltak. Egyszerűen ledermedtem és napokig egy szót sem szóltam senkihez, csak sírtam. Még egy hét elmúltán is ez volt. Nem tudtam feldolgozni, hogy ez történt velük. Még a temetésükre sem mehettem vissza a szülőhazámba. Szörnyen éreztem magam minden egyes nap. Nem tudtam elviselni a fájdalmat. Viszont, az egyik nap eszembe jutott valami. Hogy tudnám enyhíteni a fájdalmamat. Ha átváltozok vámpírrá. Erről senkinek egy szót sem szóltam, de megtettem. Vámpír lettem. És ahelyett, hogy csillapult volna a fájdalmam, még jobban felerősödtek az érzések, de szerencsére vámpírként, már jobban tudtam kezelni. Klaus megtudta, hogy mi lettem és nagyon dühös lett. Nem tudtam miért. Azért, mert szeretett? Vagy, mert valami terve lett volna velem, amíg én ember vagyok? Erre sose jöttem rá. De egyre csak hűltek ki az érzelmek köztem és Klaus között. Nagy szívfájdalommal, de egy éjszaka elszöktem Angliából, búcsút mondva mindennek. A jólétnek, a keresztszüleimnek és a szerelmemnek.
Szerencsére, a későbbiekben sem kellett éheznem, szűkölködnöm. A tudásom és a furfangosságom miatt, bármit elértem, amit csak akartam. Amikor Klaustól elszöktem, kerestetni kezdett, de feladta, mert nem talált sehol. Azt hitték, meghaltam. Így elhitettem mindenkivel, hogy Charlotte Petrova halott.
Most Mystic Fallsba jöttem, mert itt talán nem fogok kilógni a sorból. Hisz’ itt, sok természetfeletti lény, és így talán könnyebb lesz beilleszkednem. Azt is hallottam, hogy itt tartózkodik a két hasonmásom is. Majd meglátjuk mi sül ki ebből…

Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : jelenleg Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Katherine Pierce Csüt. Dec. 29, 2011 11:15 pm

Charlotte, nagyon szép lett az előtörténeted, odavagyok érte! Smile Természetesen a karaktered ELFOGADVA, remélem mihamarabb játszunk egy jót. Wink
Katherine Pierce
Katherine Pierce
Admin
Admin

Hozzászólások száma : 106
Join date : 2011. Sep. 24.

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Charlotte Petrova Csüt. Dec. 29, 2011 11:19 pm

Katherine Pierce írta:
Charlotte, nagyon szép lett az előtörténeted, odavagyok érte! Smile Természetesen a karaktered ELFOGADVA, remélem mihamarabb játszunk egy jót. Wink

Köszönöm. Smile Charlotte is szeretné megismerni a hasonmásait. Szóval semmi akadálya Wink .
Charlotte Petrova
Charlotte Petrova
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 108
Join date : 2011. Dec. 29.
Tartózkodási hely : jelenleg Mystic Falls

Vissza az elejére Go down

Karakterlapok Empty Re: Karakterlapok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.