The Vampire Diaries szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elena szobája

2 posters

Go down

Elena szobája Empty Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Dec. 27, 2011 11:12 am

Elena szobája (milyen furcsa Razz)
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Dec. 27, 2011 11:21 am

Segítettem bemenni neki a szobájába majd leültettem az ágyra ..
- Szeretnéd, hogy ma itt maradjak és vigyázzak rád? mosolyogtam biztatóan, de egyben sajnálóan.
Mindennél jobban szerettem volna ma vele lenni, de tudtam nem engedi majd meg.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Dec. 27, 2011 11:32 am

Damon betámogatott a szobámba. Igaz már nem volt annyira gázos, de még nehezemre esett a járás, úgyhogy hálás voltam a segítségért.
- Köszi, hogy hazahoztál. Tudod, ha nem lennék lány vagy ha te nem lennél fiú, akkor lehet, hogy megengedném, hogy maradj, de tudod én szoktam fürdeni és azt meztelenül szoktam csinálni. Ahogy téged ismerlek, simán bejönnél segíteni. - mosolyogtam rá és tényleg nem szerettem volna, ha nálam maradt, de szomorú arcát nem bírtam elviselni ezért hozzátettem - de ha megígéred, hogy nem leskelődsz és nem bámulsz alvás közben, akkor örülnék, ha itt maradnál bébiszitterkedni!
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Dec. 27, 2011 11:39 am

Nem hittem el amit hallottam . Elena megengedte, hogy maradjak, ez kész csoda, mindenesetre nem akartam semmit elszúrni tehát meg ígértem hogy semmi olyat nem teszem amivel megbánthatom.
- Ígérem, ha megszegem akkor ki rúghatsz az ablakon keresztül kuncogtam.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Dec. 27, 2011 11:53 am

- Jó rendben, megegyeztünk! - nevettem én is. Elképzeltem, ahogy egy nagy lendülettel kirúgom Damont az ablakom. Vicces lenne. - Na jó akkor megyek fürödni. Ha esetleg Jeremy jönne, ne mondj semmit!
Elengedtem a karját, annyira már józannak éreztem magam, hogy eljussak a fürdőig. Gyorsan ledobtam a füst szagú ruháimat és beálltam a forró zuhany alá. Először nagyon jól esett a frissítő zuhany, később viszont megint rám tört az émelygés és a fejfájás. Hamar elzártam a vizet és felvettem a pizsimet, majd sietve kiléptem a gőzös fürdőből a hidegebb szobámba. Láttam, hogy Damon már elhelyezkedett az ágyon és nem érti a furcsa arckifejezésem.
- A meleg víz miatt van. Tudod, akkor jobban kijön az alkohol hatása. Hú, milyen másnapos leszek holnap. - odavánszorogtam az ágyhoz, bekászálódtam és leoltottam a kislámpám. - Te is elmehetsz, ha akarsz. Sőt örülnék neki, mert nekem ne feküdjél be ilyen büdösen az ágyba. - osztottam Damont, aki csak mosolygott rajtam. Utána fogalmam sincs mi történt, mert gyorsan elnyomott az álom.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Dec. 27, 2011 11:59 am

- Jó éjt Elena ! mondtam majd fogtam magam és lezuhanyoztam , visszafeküdtem tisztán az ágyba és másnap Elenával a Karjaimban keltem fel.
Nem akartam felébreszteni, mert magam sem tudtam hogy kerültünk egymás karjaiba ezért lementem csinálni neki reggelit. Felérve vissza a szobába még aludt de a jóleső rántotta illat és a narancslé sikeresen felébresztette Csipkerózsikát.
- Reggelt, Elena ! látom Kialudtad magad. fogtam és a tálca ételt az ölébe nyomtam.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Kedd Dec. 27, 2011 10:34 pm

Az éjszakám nagyon nyugodt volt, az alkohol teljesen kiütött. Olyan mélyen aludtam, hogy arra sem emlékszem, hogy mit álmodtam. Fel sem akartam kelni, de a reggelim ínycsiklandozó illata megmozgatott. Nehezen kinyitottam a szemem és Damont találtam magam előtt egy tálcával a kezében. Belenyomta az ölembe és én megláttam a fincsi reggelit, amitől a gyomorműködésem beindult és egy hatalmas korgást hallottam.
- Hupsz! Bocsi! - mondtam elvörösödve - Nagyon szépen köszönöm! Remélem jót tesz a fejfájásnak. - mosolyodtam el.
A másnaposság rosszabb volt mint képzeltem. Forgott velem a világ, fájt a fejem, a végtagjaim sajogtak és nem volt erőm semmihez. Még a reggeli megevése is nagy nehézséget okozott. De hát ez van Elena, te csináltad!
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Kedd Dec. 27, 2011 11:20 pm

Nagyot nevettem az éhesen korgó gyomrán Elenának .
- Látod, én mondtam, hogy ne igyál erőset, biccentettem a fejfájására.
- És ugyebár nagyon tiszteletlen voltam az éjjel . Forgattam szemeim.. És néztem a táplálkozó lányt.
Miután meg fürödtem, jobban a kedvedre voltam, reggel úgy vettem észre . Kacsintottam az elpiruló lány felé.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Dec. 28, 2011 12:47 am

Valami rémlett abból, amit Damon magyarázott. Azt hittem, hogy csak álom volt, hogy az ő karjaiban aludtam éjszaka. De akkor mégsem. De ciki...
- Hát, már nincs füstszagod - mondtam elismerően, majd belekezdtem a reggeli elfogyasztásába - Ez isteni! Te csináltad? Mondjuk ki más tette volna - forgattam meg a szemeim, hogy mégis, hogy tehettem fel egy ilyen hülye kérdést.
A fejfájás kezdett csillapodni, azonban megint fáradt lettem.
- Még mindig fáradt vagyok. Legszívesebben egész nap itt lustálkodnék, de van valami programom, ha jól emlékszem. Csak tudnám mi volt az... Na mindegy. Köszönöm, hogy vigyáztál rám az éjjel. - megint eszembe jutott az ölelkezős jelenet, ezért megint elvörösödtem.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Dec. 28, 2011 12:51 am

Én mindig tárt karokkal vigyázom rád , mosolyogtam és elvettem a a tálcát, letettem az éjjeli szekrényre.
Nem baj ha nem jut eszedbe mert én találtam programot, látom fáradt vagy de ez kiszellőzteti a fejed a pia után, megyünk egy kicsit túrázni, mutatok neked valamit , amit még soha senkinek ne mutattam meg.
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Dec. 28, 2011 1:17 am

Damon elvette az üres tálcát, majd kisegített a program meghatározásában.
- Ööö, rendben - mondtam bizonytalanul, mégis izgatottan.
Vajon mi lehet az, amit még senkinek sem mutatott meg??
- De biztos vagy benne, hogy képes leszek sétálni? Lehet, hogy meg kell majd támogatnod.
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Dec. 28, 2011 1:22 am

- Ha kell egész úton viszlek az ölemben édes.. Vegyél fel valami sportcipőt, és valami sportos ruhát és induljunk, az erdő felé megyünk, nyugi nem lesz semmi baj attól hogy az erdő fele megyünk csak indig maradj velem oké ? lent várlak a lépcsőnél siess Smile
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Szer. Dec. 28, 2011 1:27 am

Szép lassan kikeltem az ágyból és odaaraszoltam a szekrényemhez. Kinyitottam és előkotortam egy tréninget meg egy sportcipőt. Felvettem, felkötöttem a hajam és egy kicsit kisminkeltem magam, hogy a lila karikák ne látszanak az arcomon. Befújtam magam egy virágillatú parfümmel és lesétáltam a lépcsőn. Damon ott várt rám mosolyogva és mikor mellé értem egy mozdulattal felkapott az ölébe. Váratlanul ért, annak ellenére, hogy szólt előre. Felnevettem és már mentünk is ki a levegőre.

/Folyt. erdő/
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Damon Salvatore Szer. Dec. 28, 2011 1:42 am

Elena mivel az admin nem tett bejegyzést ezért itt játsszuk el az erdős részt!
Elena szobájából / Erdőként használjuk/

Ahogy ígértem a karomba fogtam a lányt és vittem az egész erdőn keresztül látványosan élvezte a szituációt, amikor egy rétre értünk letettem és ránéztem .
- innen hegyet mászunk, ha szettnél ide is felcipellek Smile
Damon Salvatore
Damon Salvatore
Vámpír
Vámpír

Hozzászólások száma : 194
Join date : 2011. Sep. 26.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Elena Gilbert Pént. Dec. 30, 2011 6:17 am

/ Mystic Falls erdeje/

Damon gyorsan hazavitt é szó nélkül elhajtott. Felsétáltam a lépcsőn, előkapartam a táskámból a kulcsot és bementem a lakásba.
- Végre itthon! - sóhajtottam fel és a konyha felé indultam, mert egész nap egy falatot sem ettem. Elővettem a tegnapi maradékot és felmentem a szobámba. Síri csönd volt az egész házban. Ez általában a kedvemre volt, de most a magányosság érzését hozta elő.

/ Nappali/
Elena Gilbert
Elena Gilbert
Ember
Ember

Hozzászólások száma : 105
Join date : 2011. Sep. 27.

Vissza az elejére Go down

Elena szobája Empty Re: Elena szobája

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.